دوربین ها و نرم افزار های پایش

آیدیس

IDIS

آیدیس یک شرکت جهانی در حوزه امنیت است که راهکارهای نظارت تصویر، راه اندازی و ساخت راهکارهای نظارت برای طیف وسیعی از بازار تجاری و بخش عمومی را طراحی و توسعه می دهد.

www.idisglobal.com

آیدیس به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیستم نظارت تصویر در کره جنوبی، با ادارات مرکزی و تولیدی خارج از سئول، در بیش از 50 کشور و بیش از 100 شرکای استراتژیک فعالیت می کند. آیدیس یکی از پیشگامان راه حل های نظارت دیجیتال جهان است که بیش از دو میلیون دستگاه ضبط کننده و بیش از 16.5 میلیون دوربین از تکنولوژی آیدیس در سرتاسر جهان نصب شده است.

راه حل جامع نظارت آیدیس نیازهای لازم برای یک چشم انداز امنیتی را به بار آورده است. آیدیس تمام مزیتهای یک راه حل کامل نظارت کامل و با کیفیت بالا را ارائه می دهد و نوآوری را که کاربر پسند، انعطاف پذیر، مقیاس پذیر است، فراهم می کند و می تواند تمام نیازهای نظارتی با عملکرد بی نظیر، کیفیت و هزینه کم را ارائه دهد.

گوتبروک

Geutebruck

شرکت توسعه الکترونیک ماهان با بهره مندی از کادری مجرب و مدیرانی با سابقه بیش از 12 سال در سیستم های حفاظت الکترونیکی در جمهوری اسلامی ایران، هم اکنون به عنوان نماینده رسمی شرکت Geutebruck آلمان در کشور فعالیت می کند.

www.geutebrueck.com

ما مفتخریم که با تجربه ای گرانبها در اجرای بزرگترین پروژه های حفاظتی در سطح کشور در طی چند سال گذشته، هم اکنون بتوانیم نقشی مهم در جهت کاهش نگرانی های مدیران و کارشناسان محترم در خصوص سامانه های حفاظتی بر عهده داشته باشیم. توسعه الکترونیک ماهان با ایجاد یک ساختار کارآمد، آماده پاسخگویی به کلیه نیازها و درخواست های کارفرمایان و همکاران گرامی در بکارگیری سیستم های نوین حفاظت الکترونیک می باشد.